Sport
Tid
Event
Sport
Tid
Event
Lördag 21 April
08:00
Kyoto Purple Sanga – Roasso Kumamoto
08:00
Tokyo Verdy – Mito Hollyhock
08:00
Campbelltown City Reserver – Adelaide Comets Reserves
Reservligan
08:00
Woombye Snakes SC B-lag – Kawana SC
Reservligan
08:00
JEF United Chiba – Urawa Red Diamonds
Nadeshiko League Div.1 Cup
08:00
Coolum FC – Maroochydore Swans Fc
Reservligan
08:00
Queensland Lions U20 – Brisbane City U20
Ungdomsligor U23
08:00
Daejeon Citizen – Seongnam Ilhwa Chunma
K
08:00
Gwangju FC – Suwon City
K
08:05
SeaHorses Mikawa – Ryukyu Golden Kings Okinawa
B.League
08:05
Hitachi Sunrockers – Chiba Jets
B.League
08:30
Northern Rangers – Devonport City
Tasmanien T
08:30
Sutherland Sharks U20 – APIA Leichhardt Tigers U20
Ungdomsligor U23
09:00
Kawasaki Frontale – Kashima Antlers
09:00
Urawa Red Diamonds – Consadole Sapporo
09:00
Vissel Kobe – Nagoya Grampus Eight
09:00
Yokohama F Marinos – Shonan Bellmare
09:00
Pohang Steelers – Sangju Sangmu Phoenix
K
09:00
Armadale SC – Subiaco AFC
NPL Western Australia
09:00
Bayswater City – Floreat Athena SC
NPL Western Australia
09:00
Cockburn City SC – Sorrento FC
NPL Western Australia
09:00
Inglewood United – Forrestfield United SC
NPL Western Australia
09:00
Perth Glory U21 – Stirling Lions SC
NPL Western Australia
09:00
Perth SC – Balcatta
NPL Western Australia
09:00
Albany Creek – Bayside United
State Leagues
09:00
Blacktown City U20 – Marconi Stallions U20
Ungdomsligor U23
09:00
Dandenong Thunder U20 – Bulleen Lions U20
Ungdomsligor U23
09:00
Hakoah Sydney City East U20 – Sydney United FC U20
Ungdomsligor U23
09:00
Hume City U20 – South Melbourne U20
Ungdomsligor U23
09:00
AEK Athens U20 – Levadiakos U20
Super League U20
09:00
Apollon Smirnis U20 – Olympiakos Piraeus U20
Super League U20
09:00
Atromitos Athens U20 – Platanias Chania U20
Super League U20
09:00
PAE Kerkira FC U20 – Asteras Tripolis U20
Super League U20
09:00
PAOK Thessaloniki U20 – Skoda Xanthi U20
Super League U20
09:00
PAS Giannina U19 – Larissa U20
Super League U20
09:00
Panaitolikos Agrinio U20 – PAS Lamia 1964 U20
Super League U20
09:00
Panionios U20 – Panathinaikos U20
Super League U20
09:00
SWQ Thunder – Sunshine Coast FC
NPL Queensland
09:00
Stirling Lions SC – Perth Glory U21
NPL Western Australia
09:00
Broady, N/Wickmayer, Y – Jia-Jing Lu/Namigata, J
Zhengzhou
09:30
Hebei CFFC – Beijing Renhe
Super League
09:30
Bilardo, Federica – Panova, Alexandra
Antalya
09:30
Serdarusic, Nino – Nejedly, Pavel
Turkiet
09:30
Woerner, Paul – Molleker, Rudolf
Turkiet
09:45
Sydney FC U20 – Manly United FC U20
Ungdomsligor U23
10:00
CS Ştiinţa Miroslava – Dunărea Călărași
Liga II
10:00
Foresta Suceava – CS Afumati
Liga II
10:00
Pandurii Târgu Jiu – AFC UTA Arad
Liga II
10:00
Hamilton Olympic Warriors – Edgeworth Eagles
NPL Northern NSW
10:00
Queensland Lions – Cairns FC
NPL Queensland
10:00
Peninsula Power – Logan Lightning
State Leagues
10:00
WDSC Wolves FC Brisbane – Wide Bay Buccaneers
State Leagues
10:00
The Gap – Queensland Lions
State Leagues
10:00
FK Tosno U21 – Amkar Perm U21
Youth Championship U21
10:00
Budapest Honvéd FC U19 – Videoton FC U19
1st Division U19
10:00
Debreceni VSC U19 – Szombathelyi Haladás U19
1st Division U19
10:00
Győri ETO FC U19 – MTK Budapest U19
1st Division U19
10:00
Puskás Akadémia U19 – Ferencváros U19
1st Division U19
10:00
Luceafărul Oradea – CS Baloteşti
Liga II
10:00
North Pine – Mount Gravatt Hawks
State Leagues
10:00
Logan Lightning – Sunshine Coast FC
State Leagues
10:00
Ihoud Bnei Sakhnin U19 – Hapoel Rishon Lezion Yehuda U19
Elite Division U19
10:00
Hrvatski Dragovoljac U19 – Lokomotiva Zagreb U19
1. HNL League Juniori U19
10:00
Fratangelo, Bjorn – Giannessi, Alessandro
Barcelona
10:00
Ivashka, Ilya – De Schepper, Kenny
Barcelona
10:00
Melzer, Jurgen – Bachinger, Matthias
Barcelona
10:00
Gengel, Marek – Kellovsky, Dominik
Francavilla
10:00
Kuzmanov, Dimitar – Di Nicola, Gianluca
Francavilla
10:00
Vega Hernandez, David *** – Benchetrit, Elliot
Francavilla
10:00
Poljak, David – Hoyt, Evan
Egypten
10:00
Frech, Magdalena – Lepchenko, Varvara
Stuttgart
10:00
Rueffer, Lena – Badosa Gibert, Paula
Stuttgart
10:05
Levanga Hokkaido – Osaka Evessa
B.League
10:05
Toyota Alvark – San-en NeoPhoenix
B.League
10:15
MFK Chrudim – Slavoj Vysehrad
ČFL
10:30
Sutherland Sharks – APIA Leichhardt Tigers
NPL NSW
10:30
Eastern Suburbs – Ipswich Knights
State Leagues
10:30
Grange Thistle – Taringa Rovers
State Leagues
10:30
Joondalup United FC U20 – ECU Joondalup SC U20
Ungdomsligor U23
10:30
Madura United – Arema Cronus FC
ISC A
10:30
FC Fastav Zlín U19 – SK Sigma Olomouc U19
Tjeckiska ungdomsligan
10:30
FK Mladá Boleslav U19 – Frýdek-Místek U19
Tjeckiska ungdomsligan
10:30
Příbram U19 – Baník Ostrava U19
Tjeckiska ungdomsligan
10:30
Binh Phuoc – Viettel FC
V
10:30
Cong An Nhan Dan – Dak Lak FC
V
10:30
Králův Dvůr – Loko Vltavín
ČFL
10:30
Litomerice – Benátky nad Jizerou
ČFL
10:30
Berrettini, Matteo – Nagy, Peter
Budapest
10:30
Zopp, Jurgen – Smyczek, Tim
Budapest
11:00
Ehime FC – Ventforet Kofu
11:00
RB Leipzig U19 – Chemnitzer FC U19
A
11:00
Werder Bremen U19 – 1. FC Union Berlin U19
A
11:00
Augsburg U19 – Kaiserslautern U19
A
11:00
Hoffenheim U19 – Bayern München U19
A
11:00
Bochum U19 – Fortuna Düsseldorf U19
A
11:00
Borussia Dortmund U19 – 1. FC Köln U19
A
11:00
Borussia Mönchengladbach U19 – Schalke 04 U19
A
11:00
Rot-Weiß Oberhausen U19 – Duisburg U19
A
11:00
SC Fortuna Köln U19 – Bayer Leverkusen U19
A
11:00
SC Paderborn U19 – Preußen Münster U19
A
11:00
FC Argeş – FC Metaloglobus Bucureşti
Liga II
11:00
Blacktown City FC – Marconi Stallions
NPL NSW
11:00
Hakoah Sydney FC – Sydney United
NPL NSW
11:00
Moreton Bay – Gold Coast United
NPL Queensland
11:00
Dandenong Thunder – Bulleen Lions
NPL Victoria
11:00
Hume City – South Melbourne
NPL Victoria
11:00
Bankstown Berries FC – Northern Tigers
State Leagues
11:00
Mt Druitt FC – Blacktown Spartans
State Leagues
11:00
St. George Saints – Rydalmere Lions FC
State Leagues
11:00
Capalaba – Gold Coast United
State Leagues
11:00
AZS UJ Kraków – KKS Czarni Sosnowiec
Ekstraklasa
11:00
Mitech Zywiec – MKS Olimpia Szczecin
Ekstraklasa
11:00
Uor-5 Egorievsk – FK Kvant Obninsk
Regionala mästerskap
11:00
FK DAC 1904 Dunajska Streda U19 – Trenčín U19
League U19
11:00
Slovan Bratislava U19 – ZP Sport Podbrezova U19
League U19
11:00
FK Teplice U19 – Viktoria Plzeň U19
Tjeckiska ungdomsligan
11:00
Sparta Praha U19 – Bohemians 1905 U19
Tjeckiska ungdomsligan
11:00
Rubin Kazan U21 – FC Rostov U21
Youth Championship U21
11:00
Zemplín Michalovce U19 – FK Senica U19
League U19
11:00
1. FC Slovácko U19 – SFC Opava U19
Tjeckiska ungdomsligan
11:00
Maccabi Haifa U19 – Hapoel Ironi Kiryat Shmona U19
Elite Division U19
11:00
Osijek U19 – Cibalia U19
1. HNL League Juniori U19
11:00
AZS Wroclaw – Uks Sms Lodz
Ekstraklasa
11:00
Ternana U19 – Bari U19
Campionato Primavera U19
11:00
Western Pride FC – Brisbane Roar U21
NPL Queensland
11:00
Western Sydney Wanderers U21 – Central Coast Mariners FC U21
State Leagues
11:00
1. FC Tatran Prešov U19 – FC Nitra U19
League U19
11:05
Nishinomiya Storks – Shiga Lake Stars
B.League
11:05
Kyoto Hannaryz – Yokohama B-Corsairs
B.League
11:10
Spartak Primorie – TEMP-SUMZ Revda
Superleague Division I
11:30
Alcoyano – Peña Deportiva
Segunda B
11:30
Wofoo Tai Po – Hong Kong Pegasus
Sapling Cup
11:30
Warriors FC – Tampines Rovers FC
S
11:30
Tay Ninh – Hue FC
V
11:35
Shimane Susanoo Magic – Niigata Albirex BB
B.League
11:35
Toshiba Brave Thunders – Tochigi Brex
B.League
12:00
JK Viljandi Tulevik – Flora Tallinn
Meistriliiga
12:00
Kuressaare FC – Nõmme Kalju
Meistriliiga
12:00
Crvena Zvezda Beograd – Mega Bemax
KLS
12:00
KK Mladost – Zlatibor
KLS
12:00
Tamiš Petrohemija Pančevo – Borac Čačak
KLS
12:00
NSK Eskişehir – Yesilgiresun Belediye
Super League
12:00
Holstein Kiel U19 – Hamburger SV U19
A
12:00
Sibir Novosibirsk – Tyumen
FNL
12:00
Rotor Volgograd II – Saturn Ramenskoye
PFL
12:00
Campbelltown City – Adelaide Comets
NPL South Australia
12:00
Rijeka U19 – NK Inter Zaprešić U19
1. HNL League Juniori U19
12:00
Lechia Gdańsk U19 – MKS Pogoń Szczecin U19
Mästerskapen U19
12:00
MOSP Jagiellonia Białystok U19 – Stal Rzeszów U19
Mästerskapen U19
12:00
Odra Opole U19 – Lech Poznań U19
Mästerskapen U19
12:00
Piast Gliwice U19 – Salos Szczecin U19
Mästerskapen U19
12:00
FK Pardubice U19 – SK Dynamo Ceske Budejovice U19
Tjeckiska ungdomsligan
12:00
Elaziğspor – Adanaspor A.Ş.
1. Lig
12:00
Trabzonspor A.Ş. U21 – Sivasspor U21
U21 Ligi
12:00
Cervantes, Íñigo – Andujar, Pablo
Barcelona
12:00
Dutra Silva, Rogerio – Gerasimov, Egor
Barcelona
12:00
Martin, Andrej – Ojeda Lara, Ricardo
Barcelona
12:00
Ofner, Sebastian – Maden, Yannick
Budapest
12:00
Coppejans, Kimmer – Vavassori, Andrea
Francavilla
12:00
Licciardi, Pietro – Gonzalez, Maximo
Francavilla
12:00
Rikl, Patrik – Guerra, David
Francavilla
12:00
Cachin, Pedro – Marti, Javier
Spanien
12:00
Hirschmueller, C/Vigani, J – Boyer, D H/Hoyt, E
Egypten
12:00
Diyas, Zarina – Bouzkova, Marie
Stuttgart
12:00
Stollar, Fanny – Gabric, Anna
Stuttgart
12:00
Permskie Medvedi – University-Neva St. Petersburg HC
Super League
12:15
Avondale Heights SC – Pascoe Vale SC
NPL Victoria
12:30
Gençlerbirliği SK – Osmanlıspor
Süper Lig
12:30
Kardemir D.Ç. Karabükspor – Bursaspor
12:30
Stomil Olsztyn – Puszcza Niepołomice
I Liga
12:30
Joondalup United – ECU Joondalup SC
NPL Western Australia
12:30
FC Goa II – Fateh Hyderabad
I
12:30
Ymer, Elias – Stakhovsky, Sergiy
Budapest
12:45
Siam Navy FC – Air Force Central
Thai League 1
13:00
1. FC Union Berlin – 1. FC Heidenheim
2. Bundesliga Betsson 1.75 | 3.6 | 4.3
13:00
Jahn Regensburg – FC St. Pauli
2. Bundesliga Betsson 2.1 | 3.3 | 3.3
13:00
SV Sandhausen – Darmstadt 98
13:00
Stal Kamianske – Zirka Kirovohrad
Premier League
13:00
Ubon UMT United F.C. – Chainat FC
Thai League 1
13:00
Hammarby IF U19 – Skövde AIK U19
Allsvenskan U19
13:00
Atlético Madrid – Espanyol
Superliga Femenina
13:00
Juventus U19 – Inter U19
Campionato Primavera U19
13:00
Dynamo Dresden U19 – Hertha Berlin U19
A
13:00
Eintracht Frankfurt U19 – VfB Stuttgart U19
A
13:00
Chornomorets Odessa – FC Oleksandriya
Premier League
13:00
Olimpia Grudziądz – Chojniczanka Chojnice
13:00
Gazovik Orenburg – Dynamo St Petersburg
FNL
13:00
Dynamo Stavropol – Kuban Krasnodar II
PFL
13:00
Kaluga – Zorkiy Krasnogorsk
PFL
13:00
Kolomna – Torpedo Vladimir
PFL
13:00
SKA Rostov – Druzhba Maikop
PFL
13:00
Spartak Nalchik – Mashuk-KMV Pyatigorsk
PFL
13:00
CA Batna U21 – ASM Oran U21
Ligue 2 U21
13:00
JSM Skikda U21 – MC Saida U21
Ligue 2 U21
13:00
B.93 – Hellerup IK
2nd Division Relegation Group
13:00
Davao Aguilas – JP Voltes FC
PFL
13:00
PK-35 Vantaa – JyPK
Naisten Liiga
13:00
FC Dila Gori – Metalurgi Rustavi
Erovnuli Liga
13:00
Kariobangi Sharks – Kakamega Homeboyz
Premier League
13:00
FK Utenis – FK Kupiskis
1 Lyga
13:00
Mladost Podgorica – Budućnost Podgorica
First League
13:00
Anzhi Makhachkala U21 – FK Ural Sverdlovskaya Oblast U21
Youth Championship U21
13:00
Arsenal Tula U21 – Zenit St Petersburg U21
Youth Championship U21
13:00
FK Lokomotiv Moscow U21 – Ufa U21
Youth Championship U21
13:00
FC Slutsk – FC Luch Minsk
Premier League
13:00
Fubon Braves – Pauian Archiland
Super Basketball League
13:00
Yenisey Krasnoyarsk – Tom Tomsk
FNL
13:00
Kolding IF – Kjellerup
2nd Division Promotion Group
13:00
FC Nordsjaelland U19 – Vejle BK U19
League U19
13:00
Odense BK U19 – AGF Fodbold U19
League U19
13:00
Podbeskidzie Bielsko-Biala U19 – Gorzów Wielkopolski U19
Mästerskapen U19
13:00
BC Dnipro Dnipropetrovsk – BC Khimik Yuzhne
FBU Superleague
13:00
VfL Wolfsburg U19 – VfL Osnabrück U19
A
13:00
Randers Freja U19 – Silkeborg IF U19
League U19
13:00
Energetik BGU – FK Lida
1st Division
13:00
Rakhimova, K/Vankova, K – Arakawa, H/Bilardo, F
Antalya
13:00
Giacalone, O/Stefanini, J – Bonadio, R/Frigerio, L
Turkiet
13:30
Hibernian – Celtic
Scottish Premiership Betsson 5.4 | 4.05 | 1.59
13:30
Eastleigh FC – Macclesfield Town
Nationella Ligan
13:30
Persib Bandung – Pusamania Borneo
ISC A
13:30
AP LKS Lodz U19 – Jagiellonia Białystok U19
Mästerskapen U19
13:30
Sokol Čížová – Štěchovice
ČFL
13:35
Guangzhou R&F – Shandong Luneng Taishan
Super League
13:35
Guizhou Zhicheng – Changchun Yatai
14:00
Levski Sofia – FC Vereya
PFL 1
14:00
Chonburi FC – Muang Thong United
Thai League 1
14:00
Werder Bremen II – Carl Zeiss Jena
3. Liga
14:00
St. Pauli U19 – Eintracht Braunschweig U19
A
14:00
1. FC Nürnberg II – Greuther Fürth II
Regionalliga Bayern
14:00
SV Seligenporten – VfB Eichstätt
Regionalliga Bayern
14:00
Wacker Burghausen – FC Memmingen
Regionalliga Bayern
14:00
Lüneburger SK Hansa – St. Pauli II
Regionalliga Nord
14:00
Koblenz – TSV Steinbach
Regionalliga Südwest
14:00
Mainz 05 II – SV Röchling Völklingen
Regionalliga Südwest
14:00
Stuttgarter Kickers – SC Freiburg II
Regionalliga Südwest
14:00
TSV Eintracht Stadtallendorf – Hoffenheim II
Regionalliga Südwest
14:00
Waldhof Mannheim – TSV Schott Mainz
Regionalliga Südwest
14:00
1. FC Köln II – TuS Erndtebrück
Regionalliga West
14:00
Westfalia Rhynern – SC Verl
Regionalliga West
14:00
Zenit Penza – Torpedo Moskva
PFL
14:00
Middelfart – Næstved BK
2nd Division Promotion Group
14:00
Aarhus Fremad – Brønshøj
2nd Division Relegation Group
14:00
IF Lyseng – Greve
2nd Division Relegation Group
14:00
Næsby BK – Odder IGF
2nd Division Relegation Group
14:00
Samgurali Tskhaltubo – FC Kakheti Telavi
Erovnuli Liga 2
14:00
Skeid Fotball – Nardo FK
Postnordligaen avd. 2
14:00
Medyk Konin – Sportowa Czworka Radom
Ekstraklasa
14:00
SK Slavia Praha U19 – MFK Karviná U19
Tjeckiska ungdomsligan
14:00
Boluspor – Istanbulspor
1. Lig
14:00
BC Dinamo Tbilisi – BC Olimpi Tbilisi
Super League
14:00
Pelita Jaya Energi – Satria Muda Jakarta
IBL
14:00
FC Magdeburg – Fortuna Köln
3. Liga
14:00
FC Würzburger Kickers – Chemnitzer FC
3. Liga
14:00
Hansa Rostock – Wehen Wiesbaden
3. Liga
14:00
Rot-Weiß Erfurt – SG Sonnenhof Großaspach
3. Liga
14:00
SC Paderborn 07 – SpVgg Unterhaching
3. Liga
14:00
SC Freiburg U19 – Greuther Fürth U19
A
14:00
FC Ingolstadt 04 II – 1. FC Schweinfurt 05
Regionalliga Bayern
14:00
SC Wiedenbrück 2000 – Borussia Mönchengladbach II
Regionalliga West
14:00
SG Wattenscheid 09 – SV Rödinghausen
Regionalliga West
14:00
Spartak Moscow II – Volgar-Gazprom Astrakhan
FNL
14:00
Dynamo St Petersburg II – Spartak Kostroma
PFL
14:00
Keşla FK – Zira IK
Premier League
14:00
FC Wegberg-Beeck – FC Viktoria Köln 1904
Regionalliga West
14:00
Giustino, Lorenzo – Kovalik, Jozef
Barcelona
14:00
Granollers-Pujol, Gerard – Brown, Dustin
Barcelona
14:00
Klizan, Martin – Ignatik, Uladzimir
Barcelona
14:00
Vatutin, Alexey – Bonzi, Benjamin
Barcelona
14:00
Baghdatis, Marcos – Hurkacz, Hubert
Budapest
14:00
Melzer, Gerald – Sonego, Lorenzo
Budapest
14:00
De Bernardis, Alessio – Vanni, Luca
Francavilla
14:00
Del Federico, Andrea – De Loore, Joris
Francavilla
14:00
Jahn, Jeremy – Panfil, Grzegorz
Francavilla
14:00
Krejsova, Petra – Kudermetova, Veronika
Stuttgart
14:00
Su-Wei Hsieh – Gerlach, Katharina
Stuttgart
14:00
Seben Spor KLB – Mersin Idmanyurdu SK
2. Lig
14:05
TSV 1860 München – FC Augsburg II
Regionalliga Bayern
14:15
Gaziantep Basketbol – Sakarya Büyükşehir
Super League
14:20
Tjeckien – Sverige
Czech Hockey Games
14:30
Lucchese – Olbia
Serie C Girone A
14:30
Dunav Ruse U19 – CSKA Sofia U19
Youth League U19
14:30
Napolitano, Stefano – Monteiro, Thiago
Budapest
14:45
Ruzomberok – Spartak Trnava
Super Liga
14:45
Apoel Nicosia – Keravnos Nicosia
Division A
15:00
Brescia – Cesena
Série B
15:00
Cremonese – Ascoli
Série B
15:00
Foggia – Bari
Série B
15:00
Frosinone – Empoli
Série B
15:00
Novara – Venezia
Série B
15:00
Palermo – Avellino
Série B
15:00
Parma – Carpi FC
Série B
15:00
Perugia – Ternana
Série B
15:00
Pescara – Spezia
Série B
15:00
Salernitana – Cittadella
Série B
15:00
Virtus Entella – Pro Vercelli
Série B
15:00
SJK Seinäjoki – FC Honka
15:00
Nancy – Auxerre
Ligue 2
15:00
Trabzonspor A.Ş. – Sivasspor
Süper Lig
15:00
Sigma Olomouc – Banik Ostrava
First League
15:00
Atlético FC Cali – Deportes Quindío
Primera B
15:00
JK Narva Trans – JK Tallinna Kalev
Meistriliiga
15:00
Beziers – Stade Lavallois
Championnat National Betsson 2.45 | 2.9 | 2.7
15:00
Fakel Voronezh – FC Olimpiyets Nizhny Novgorod
FNL
15:00
Chelyabinsk – Volga Ulyanovsk
PFL
15:00
FC Ural II – Nosta Novotroitsk
PFL
15:00
Mordovya Saransk – Zenit Izhevsk
PFL
15:00
Radnički Niš – Red Star Belgrade
Super Liga
15:00
Real Kings – Pretoria University FC
1st Division
15:00
Uthongathi – Mbombela United FC
1st Division
15:00
Port FC – Prachuap FC
Thai League 1
15:00
Bright Stars – Mbarara City
Premier League
15:00
Bul FC – Kirinya Jinja SS
Premier League
15:00
Dynamo Minsk – Gomel
Premier League
15:00
Stadl Paura ATSV – SK Vorwärts Steyr
Regional League Central
15:00
Wacker Innsbruck II – VfB Hohenems
Regional League West
15:00
Bologna U19 – Torino U19
Campionato Primavera U19
15:00
Napoli U19 – Hellas Verona U19
Campionato Primavera U19
15:00
FC Krasnodar II – Chernomorets Novorossiysk
PFL
15:00
PAS Giannina U20 – Larissa U20
Super League U20
15:00
Perak FA – PKNS FC
Piala FA
15:00
Sampdoria U19 – Genoa U19
Campionato Primavera U19
15:00
Khimik Novomoskovsk – Dynamo Bryansk
PFL
15:00
Shirak Gyumri – Ararat Yerevan
Premier League
15:00
Trondheims-Ørn – Røa
Toppserien
15:00
AS Kastorias – Peristeri
A2
15:05
Juventud de Las Piedras – Cerro Largo FC
Segunda Division
15:15
Växjö Lakers HC – Skellefteå AIK
SHL
15:15
Wazito FC – Mathare United
Premier League
15:30
Eintracht Frankfurt – Hertha Berlin
15:30
Hamburg – Freiburg
Bundesliga
15:30
Hannover 96 – Bayern München
15:30
Stuttgart – Werder Bremen
15:30
Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
15:30
Rubin Kazan – FC Rostov
Premier League
15:30
Rot-Weiss Essen – Alemannia Aachen
Regionalliga West
15:30
River Plate – Guaireña
Segunda Division
15:30
Llandudno FC – Barry Town
Premier League
15:45
Al Najma Club – Malkiya
Premier League
16:00
Östersunds FK – Örebro SK
Allsvenskan
16:00
Arsenal – West Ham
Premier League
16:00
Chelsea – Huddersfield
Premier League
16:00
Everton – Newcastle
Premier League
16:00
Leicester – Southampton
Premier League
16:00
Manchester City – Swansea
Premier League
16:00
Stoke – Burnley
Premier League
16:00
Watford – Crystal Palace
Premier League Betsson 2.85 | 3.4 | 2.6
16:00
West Bromwich – Liverpool
Premier League Betsson 6.55 | 4.6 | 1.53
16:00
Birmingham – Sheffield United
The Championship Betsson 3 | 3.1 | 2.5
16:00
Bolton – Wolverhampton
The Championship
16:00
Bristol City – Hull
The Championship Betsson 2.18 | 3.5 | 3.2
16:00
Cardiff City – Nottingham
The Championship Betsson 1.5 | 4.25 | 6.5
16:00
Derby County – Middlesbrough
The Championship Betsson 2.55 | 3.15 | 2.9
16:00
Ipswich Town – Aston Villa
The Championship Betsson 4.8 | 3.8 | 1.71
16:00
Millwall – Fulham
The Championship
16:00
Preston – Norwich City
The Championship Betsson 1.74 | 3.75 | 4.7
16:00
Sheffield Wednesday – Reading
The Championship Betsson 2.31 | 3.4 | 3.05
16:00
Sunderland – Burton Albion
The Championship Betsson 1.9 | 3.5 | 4.15
16:00
AFC Wimbledon – Oldham Athletic
16:00
Doncaster Rovers – Oxford United
League One
16:00
Northampton Town – Plymouth Argyle
16:00
Portsmouth – Charlton Athletic
16:00
Rotherham United – Bristol Rovers
League One
16:00
Southend – Milton Keynes Dons
16:00
Cambridge United – Cheltenham
16:00
Crewe Alexandra – Morecambe
16:00
Forest Green Rovers – Chesterfield
League Two
16:00
Lincoln City – Colchester United
16:00
Mansfield Town – Port Vale
16:00
Notts County – Yeovil Town
16:00
Swindon Town – Grimsby Town
League Two
16:00
Wycombe – Accrington Stanley
16:00
Gimnástic de Tarragona – Numancia
16:00
Real Zaragoza – UD Almeria
LaLiga2
16:00
Degerfors IF – Landskrona BoIS
16:00
Chelsea – Huddersfield
Premier League
16:00
FC Köpenhamn – AC Horsens
Superligaen
16:00
Dundee FC – St Johnstone
Scottish Premiership Betsson 2.28 | 3.1 | 3.35
16:00
Kilmarnock – Aberdeen
Scottish Premiership
16:00
Partick Thistle – Hamilton Academical
Scottish Premiership Betsson 2.06 | 3.3 | 3.7
16:00
Ross County – Motherwell
Scottish Premiership Betsson 2.45 | 3.2 | 2.85
16:00
Wolfsberger AC – Sturm Graz
16:00
Botev Plovdiv – Ludogorets Razgrad
PFL 1
16:00
Crusaders Belfast – Cliftonville
NIFL Premiership
16:00
Dungannon Swifts – Warrenpoint Town
NIFL Premiership
16:00
Glenavon – Ballymena United
NIFL Premiership
16:00
Glentoran – Carrick Rangers
NIFL Premiership
16:00
Linfield – Coleraine
NIFL Premiership
16:00
Shakhtar Donetsk – FC Vorskla Poltava
Premier League
16:00
Al Nasr – Al Ain
Arabian Gulf League
16:00
Al Wahda Abu Dhabi – Ajman Club
Arabian Gulf League
16:00
Ards FC – Ballinamallard United
NIFL Premiership
16:00
Anadolu Efes – İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Super League
16:00
CS Hammam-Lif – EGS Gafsa
Ligue 2
16:00
Chebba – Sfax Railways Sports
Ligue 2
16:00
AFC Telford United – Gainsborough Trinity
Nationella Ligan Norra
16:00
Blyth Spartans – Stockport County
Nationella Ligan Norra
16:00
Bradford Park Avenue – Harrogate Town
Nationella Ligan Norra
16:00
North Ferriby United – Kidderminster Harriers
Nationella Ligan Norra
16:00
Salford City FC – Boston United
Nationella Ligan Norra
16:00
Southport – Brackley Town
Nationella Ligan Norra
16:00
Tamworth – Chorley
Nationella Ligan Norra
16:00
Oxford City – Bognor Regis Town
Nationella Ligan Sydlig
16:00
St Albans City – Hampton & Richmond
Nationella Ligan Sydlig
16:00
Truro City – Braintree Town
Nationella Ligan Sydlig
16:00
Wealdstone – Chippenham Town
Nationella Ligan Sydlig
16:00
Wuppertaler SV – Borussia Dortmund II
Regionalliga West
16:00
BK Beroe – Cherno More Ticha
NBL
16:00
Ethnikos Piraeus – AS Karditsas
A2
16:00
BC Rostov-Don – Politekh Samara
Superleague Division I
16:00
Kärpät – Tappara
Liiga
16:00
SKA Neva – Dynamo St. Petersburg
VHL
16:00
Helsinki Seagulls – Salon Vilpas
Korisliiga
16:00
BC Samara – BC Novosibirsk
Superleague Division I
16:00
Aldershot – Barrow
Nationella Ligan
16:00
Bromley FC – Boreham Wood
Nationella Ligan
16:00
Dag & Red – Maidenhead United
Nationella Ligan
16:00
Ebbsfleet United – Sutton United
Nationella Ligan
16:00
Alfreton Town – FC United of Manchester
Nationella Ligan Norra
16:00
Curzon Ashton – Spennymoor Town
Nationella Ligan Norra
16:00
Darlington 1883 – Nuneaton Town
Nationella Ligan Norra
16:00
Chelmsford City – Havant & Waterlooville
Nationella Ligan Sydlig
16:00
Dartford – Bath City
Nationella Ligan Sydlig
16:00
BSV SW Rehden – Eutin 08
Regionalliga Nord
16:00
Atibaia-SP – Capivariano-SP
Paulista A3
16:00
Davidovich Fokina, Alejandro – Escobedo, Ernesto
Barcelona
16:00
Marcora, Roberto – Mager, Gianluca
Francavilla
16:00
Picchione, Andrea – Muller, Alexandre
Francavilla
16:00
Cornet, Alizé – Seguel, Daniela
Stuttgart
16:00
Ferro, Fiona – Dodin, Oceane
Stuttgart
16:15
BC Pieno žvaigždės – BC Lietkabelis
LKL
16:15
Middendorf, Julia – Kostyuk, Marta
Stuttgart
16:30
Flammes Carolo Basket – Bourges Basket
Franska cupen damer
16:50
CSU Atlassib Sibiu – CSM Oradea
Liga Națională
17:00
Pacos Ferreira – Belenenses
17:00
Concordia Chiajna – SC FC Voluntari SA
17:00
Bohemians 1905 – FC Vysocina Jihlava
17:00
Slovácko – Dukla Praha
First League
17:00
Budapest Honvéd FC – Újpesti FC
NB 1
17:00
Diósgyőri VTK – Puskás Academy
NB 1
17:00
Ferencváros – Paksi SE
NB 1
17:00
Haladás – Balmazújváros FC
NB 1
17:00
Vasas – Mezökövesd
NB 1
17:00
BC Dzūkija – BC Šiauliai
LKL
17:00
Deportes Iquique – Palestino
17:00
Bada Huesca – Naturhouse La Rioja
Liga ASOBAL
17:00
Académica Coimbra – Real Sport Clube
LigaPro
17:00
JSM Skikda – MC Saïda
Ligue 2
17:00
FK Krupa – Željezničar Sarajevo
Premijer Liga
17:00
El Nacional Reserves – Independiente del Valle Reserves
Reservligan
17:00
Morocco U21 – Mauritania U20
CAF Championship U20
17:00
Maccabi Petach Tikva – Maccabi Haifa
Ligat Ha'Al
17:00
Kustošija – NK Lučko
2. HNL League
17:00
Legionovia Legionowo – Gwardia Koszalin
II Liga
17:00
FC Dolgoprudny 2 – Lobnya
Regionala mästerskap
17:00
Javor Ivanjica – Zemun FK
Super Liga
17:00
MFK Lokomotíva Zvolen – KFC Komárno
2. Liga
17:00
FK Senica – ŽP Podbrezová
Super Liga
17:00
FK MAS Táborsko – 1.SC Znojmo
National Football League
17:00
União Madeira – Sporting Covilhã
LigaPro
17:00
Nea Salamina – Doxa Katokopias
1st Division
17:00
Omonia Nicosia – AEL Limassol
1st Division
17:00
Zvezda Serpukhov – FC Mozhayskiy Rayon
Regionala mästerskap
17:00
Rad Belgrad – Radnik Surdulica
Super Liga
17:00
Tatran Liptovský Mikuláš – Samorín
2. Liga
17:00
Zlaté Moravce – Zemplín Michalovce
Super Liga
17:00
Tabor Sezana – Roltek Dob
SNL 2
17:00
Příbram – Hradec Králové
National Football League
17:00
Torpedo Belaz Zhodino – FC Minsk
Premier League
17:00
Energy Invest Rustavi – Sokhumi Tbilisi
Super League
17:00
Amintas – Apollon Patras
A2
17:00
Holargos B.C. – AE Larisas
A2
17:00
Kazanochka Kazan – Inventa Kursk
Premier League
17:00
Steaua București – BC Timisoara
Liga Națională
17:00
Spartak Moscow Region – MBA Moscow
Premier League
17:00
MMT Seguros Zamora – FC Barcelona Lassa
Liga ASOBAL
17:30
Lorca Deportiva CF – Jumilla CF
Segunda B
17:30
FC Ryazan – FC Ararat Moscow
PFL
17:30
ASK Ebreichsdorf – SKU Amstetten
Regional League East
17:30
USK Praha – NH Ostrava
NBL
17:45
Chrobry Głogów – GKS Katowice
I Liga
18:00
Balmazújváros FC – Újpesti FC
NB 1
18:00
Budapest Honvéd FC – DVSC Debrecen
NB 1
18:00
Diósgyőri VTK – Puskás Academy
NB 1
18:00
Diósgyőri VTK – Mezökövesd
NB 1
18:00
Haladás – Balmazújváros FC
NB 1
18:00
Haladás – Puskás Academy
NB 1
18:00
Vasas – Paksi SE
NB 1
18:00
Videoton FC – DVSC Debrecen
NB 1
18:00
Videoton FC – Ferencváros
NB 1
18:00
Albacete Balompié – Reus Deportiu
18:00
OH Leuven – Royal Excel Mouscron
Jupiler Pro League
18:00
Górnik Zabrze – Wisła Płock
18:00
Mladá Boleslav – FC Fastav Zlín
First League
18:00
Anzhi Makhachkala – Ural
Premier League
18:00
FK Jelgava – Riga FC
Virsliga
18:00
Bytovia Bytów – Raków Częstochowa
I Liga
18:00
Podbeskidzie Bielsko-Biała – Miedź Legnica
I Liga
18:00
Ermis Aradippou – Pafos FC
1st Division
18:00
Smouha SC – El-Daklyeh
Premier League
18:00
Tanta FC – Al-Masry Club
Premier League
18:00
Wadi Degla – El-Entag El-Harby
Premier League
18:00
Tammeka Tartu II – Tallinna JK Legion
Esiliiga B
18:00
Bosna – Zrinjski HT Mostar
Liga
18:00
KK Rabotnički – Kk Av Ohrid
First League
18:00
GKS Tychy – Basket Krakow
1 Liga
18:00
Znicz Basket Pruszkow – Polonia Leszno
1 Liga
18:00
UBT Cluj Napoca – BCM U Pitesti
Liga Națională
18:00
BK Lions Jindrichuv Hradec – MMCITÉ Brno
NBL
18:00
Deportivo La Coruña B – Celta Vigo B
Segunda B
18:00
CD El Ejido 2012 – Marbella
Segunda B
18:00
UCAM Murcia CF – Merida AD
Segunda B
18:00
Écija Balompié – Granada CF B
Segunda B
18:00
CD Buzanada – UD San Fernando
Tercera División 12
18:00
UD Villa Santa Brigida – CD Marino
Tercera División 12
18:00
Al Ahli – Muharraq Club
Premier League
18:00
De Treffers – Katwijk
Tweede Divisie
18:00
Jabal Al Mukaber – Hilal Al-Quds
West Bank Premier League
18:00
Al Sadd – Al Rayyan
Crown Prince Cup
18:00
BK Inter Incheba Bratislava – Slavia TU Kosice
Extraliga
18:00
Krawietz, Kevin – Ocleppo, Julian
Francavilla
18:00
Muchova, Karolina – Vondrousova, Marketa
Stuttgart
18:00
Witthoeft, Carina – Honcova, Michaela
Stuttgart
18:05
Defensores de Belgrano – Barracas Central
Primera B Metropolitana
18:15
CA Temperley – Velez Sarsfield
Primera Divisón Betsson 3.3 | 3.1 | 2.25
18:15
San Martin San Juan – Lanús
Primera Divisón
18:15
Manchester U – Tottenham
FA
18:15
Ryssland – Finland
Czech Hockey Games
18:30
Bournemouth – Manchester U
Premier League
18:30
Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen
18:30
LASK Linz – Austria Wien
18:30
Mattersburg – St. Pölten
Bundesliga
18:30
Red Bull Salzburg – Rheindorf Altach
Bundesliga
18:30
KS Vive Tauron Kielce – Paris HB
Champions League
18:30
Al Jazira Abu Dhabi – Sharjah Cultural Club
Arabian Gulf League
18:30
Club Atlas Premier – Tepatitlán de Morelos
Liga Premier
18:30
Fertiberia Puerto Sagunto – Recoletas Atlético Valladolid
Liga ASOBAL
18:30
Ángel Ximénez-Avia Puente Genil – Benidorm
Liga ASOBAL
19:00
Beroe Stara Zagora – CSKA Sofia
PFL 1
19:00
Montreal Impact – Los Angeles FC
19:00
Iberostar Tenerife – Montakit Fuenlabrada
Liga ACB
19:00
Obradoiro CAB – Movistar Estudiantes
Liga ACB
19:00
Franca Basquetebol Clube – Itabom Bauru
NBB
19:00
Krka Novo Mesto – KK Olimpija
1. SKL
19:00
Legirus – Pobeda
Vänskapsmatcher
19:00
Grasshoppers – Lugano
Super League
19:00
Hapoel Ashkelon – Hapoel Acre
Ligat Ha'Al
19:00
Rijeka – Osijek
1. HNL League
19:00
San Raffaele Basket – ASD Societa Cestistica Spezzina
A2 damer
19:00
SKK Siedlce – Siarka Tarnobrzeg
1 Liga
19:00
CD Calamonte – CD Santa Amalia
Tercera División 14
19:00
St. Gallen – Thun
Super League
19:00
ND Gorica – Krsko Posavlje
Prva Liga
19:00
Slávia Kroměříž – Odra Petřkovice
MSFL
19:00
Kanada – Ukraina
Turneringsspel
19:00
GKK Šibenik – Cedevita Zagreb
A1 Liga
19:00
Split CO – KK Jazine-Arbanasi
A1 Liga
19:15
Feirense – Vitoria Guimarães
Primeira Liga Betsson 2.6 | 3.2 | 2.6
19:15
Pinar Karşiyaka – Uşak Sportif
Super League
19:25
BC Galil Gilboa – Maccabi Rishon Le Zion
Super League
19:30
Videoton FC – DVSC Debrecen
NB 1
19:30
Peamount United – Limerick
National League damer
19:30
Maccabi Tel Aviv – Bnei Yehuda Tel Aviv
Ligat Ha'Al
19:30
Hapoel Holon – Maccabi Ashdod
Super League
19:30
Academico FC – FC Porto II
Proliga
19:30
Beira Mar – Academica De Coimbra
Proliga
20:00
Bordeaux – Paris SG
Ligue 1
20:00
Dijon – Lyon
Ligue 1
20:00
Nantes – Rennes
Ligue 1
20:00
Saint-Étienne – Troyes
Ligue 1
20:00
Sint-Truiden – AS Eupen
Jupiler Pro League
20:00
Waasland-Beveren – Lierse SK
Jupiler Pro League
20:00
Baltika Kaliningrad – Khimki
FNL
20:00
Berchem Sport – Royal Knokke FC
Eerste Klasse Amateurs
20:00
CR Vasco da Gama-RJ U20 – Fluminense-RJ U20
Carioca U20
20:00
Novo Hamburgo-RS U20 – Associacao De Pais E Amigos Futebol U20
Gaúcho U20
20:00
Oriente RS U20 – Juventude-RS U20
Gaúcho U20
20:00
Taubaté-SP – Associacao Portuguesa de Desportos
Paulista
20:00
AA Flamengo Guarulhos – São José Dos Campos-SP
Paulista B
20:00
Clube Atletico Mogi das Cruzes – Guarulhos-SP
Paulista B
20:00
Guarujá-SP – Mauá FC
Paulista B
20:00
Mauaense-SP – Primavera-SP
Paulista B
20:00
Paulista-SP – Uniao FC Mogi Das Cruzes SP
Paulista B
20:00
AD Sao Caetano do Sul U20 – Santos-SP U20
Paulista U20
20:00
Botafogo-SP U20 – Rio Branco-SP U20
Paulista U20
20:00
EC Sao Bento U20 – Bragantino-SP U20
Paulista U20
20:00
Grêmio Osasco-SP U20 – Guarani-SP U20
Paulista U20
20:00
Nacional AC-SP U20 – Corinthians-SP U20
Paulista U20
20:00
Oeste-SP U20 – Capivariano-SP U20
Paulista U20
20:00
Velo Clube-SP U20 – EC XV de Novembro Piracicaba U20
Paulista U20
20:00
Madureira-RJ – Linense-SP
Serie D
20:00
Santiago Wanderers – La Serena
Primera B
20:00
Sporting Cristal Reserves – Deportivo San Martin Reserves
Reserve League
20:00
Danubio FC – Rampla Juniors
Primera División
20:00
Forward Lease Rotterdam – Donar Groningen
DBL
20:00
Angra – Ac Moscavide
Proliga
20:00
KD Ilirija – KK Sencur
1. SKL
20:00
CB Hospitalet – CB Agustinos Eras
Leb Plata
20:00
CB Myrtia Murcia – Real Canoe N.C.
Leb Plata
20:00
CB Zamora – Martorell
Leb Plata
20:00
Di Ianni, Ercole – Zhizhen Zhang
Francavilla
20:00
Perrin, Conny – Korpatsch, Tamara
Stuttgart
20:15
Zbrojovka Brno – Viktoria Plzen
First League
20:15
Al Nasr – ENPPI Club
Premier League
20:15
Kaizer Chiefs – Free State Stars
Nedbank Cup
20:30
Club Atletico Talleres – Gimnasia La Plata
Primera Divisón
20:30
KRC Genk – Anderlecht
Jupiler Pro League
20:30
Korona Kielce – Jagiellonia Białystok
20:30
Kangoeroes Basket Willebroek – Spirou Basket
Pro Basketball League
20:30
Mons-Hainaut – Hubo Limburg United
Pro Basketball League
20:30
Bristol Flyers – Worcester Wolves
BBL
20:30
Miami Heat – Philadelphia 76ers
NBA
20:30
Carrarese – Pistoiese
Serie C Girone A
20:30
Monza – Giana Erminio
Serie C Girone A
20:30
Piacenza – Pro Piacenza
Serie C Girone A
20:30
Prato – Arezzo
Serie C Girone A
20:30
Nueva Chicago – Brown de Adrogué
Primera B Nacional
20:30
Berazategui FC – Sportivo Barracas
Primera C
20:30
Cañuelas FC – Club El Porvenir
Primera C
20:30
Deportivo Armenio – CA Ituzaingo
Primera C
20:30
Cheshire Phoenix – Leicester Riders
BBL
20:30
Faenza Basket Project – ASD Cestica Savonese
A2 damer
20:30
Itas Alperia Bolzano – Delser Udine
A2 damer
20:30
Libertas Basket Rosa Forli – ASD FE.BA Civitanova Marche
A2 damer
20:45
Sligo Rovers – St Patrick’s Athletic
Eircom League
20:45
Cobh Ramblers – Drogheda United
1st Division
20:45
Folgore Falciano – Tre Penne
Coppa Titano, slutspel
20:45
Saint-Raphaël – Fraikin BM Granollers
EHF Cup
21:00
Bahia-BA – Santos-SP
Série A
21:00
CD Llano Del Moro – UD San Antonio Pilar
Vänskapsmatcher
21:00
Bragantino-SP – Tupi-MG
Série C
21:00
Remo-PA – Globo-RN
Série C
21:00
Volta Redonda-RJ – Cuiabá-MT
Série C
21:00
Guabirá Montero – Club Bolívar
Liga Profesional
21:00
Ceilândia-DF – Sinop FC
Serie D
21:00
Sergipe-SE – ASA-AL
Serie D
21:00
São José-RS – Brusque-SC
Serie D
21:00
Wydad AC Casablanca – KACM Marrakech
Botola
21:00
Liverpool FC Montevideo – Racing Club de Montevideo
Primera División
21:00
Montevideo Wanderers – CA River Plate
Primera División
21:00
Washington Capitals – Columbus Blue Jackets
NHL
21:00
AS San Martino di Lupari II – Tec-Mar Cream
A2 damer
21:30
FC Barcelona – Sevilla
21:30
New York Red Bulls – Chicago Fire
21:30
Goiás EC-GO – Figueirense-SC
Série B
21:30
Avaí-SC – Brasil de Pelotas-RS
Série B
21:30
CRB-AL – Vila Nova-GO
Série B
21:30
Club Fernando De La Mora – Resistencia Sport Club
Segunda Division
21:30
Aragua FC – Deportivo Lara
Primera División
21:30
Caracas FC – Deportivo La Guaira
Primera División
22:00
Valledupar FC – Fortaleza FC
Primera B
22:00
Independente-SP – Comercial-RP
Paulista B
22:00
Dom Bosco – Brasiliense-DF
Serie D
22:00
Santiago Morning – Cobreloa
Primera B
22:00
Club Deportivo Clan Juvenil – Manta FC
Primera B
22:00
Vasco Da Gama – Estoril BC
Proliga
22:00
Puerto Quito – America
Primera B
22:00
Cadantu, Alexandra – Pera, Bernarda
Stuttgart
22:00
Zaja, Anna – Hobgarski, Katharina
Stuttgart
22:15
Patriotas FC – La Equidad Seguros
Liga Águila
22:15
CA Cerro – Torque
Primera División
22:30
Sporting Cristal – Dep. Univ. San Martin
Primera División
22:30
Colo Colo – Deportes Temuco
Primera
22:30
FAC Credito Agricola – Illiabum B
Campeonato Nacional 1
22:45
Banfield – Godoy Cruz
Primera Divisón Betsson 2.24 | 3.15 | 3.25
23:00
Orsomarso – Llaneros F.C.
Primera B
23:00
New Orleans Pelicans – Portland Trail Blazers
NBA
23:00
Malleco Unido – Colchagua
Segunda Division
23:00
Guayaquil City FC – Universidad Católica
Primera A
23:00
Gualaceo SC – Liga De Loja
Primera B
23:00
Liga de Portoviejo – Mushuc Runa
Primera B
23:00
Chorrillo FC Reserves – Árabe Unido Reserves
Reserve League
23:15
The Strongest – Sports Boys Warnes
Liga Profesional
23:30
Obras Sanitarias U23 – Ferro Carril Oeste U23
LDD
23:50
Cerro Porteño – 3 de Febrero
Primera División
Inga gratisstreams tillgängliga
Visa nästa dag
Oddsbonusar
Sätt in 100kr spela för 500kr!
Omsättningskrav
6 x bonus
Min. odds
2.0
500kr i riskfritt spel!
Omsättningskrav
1 x bonus
Min. odds
2.0
Riskfritt spel upp till 1000kr
Omsättningskrav
1 x bonus
Min. odds
1.5
100% upp till 1000kr!
Omsättningskrav
10 x bonus
Min. odds
2.0
500% upp till 500kr
Omsättningskrav
6 x bonus
Min. odds
2.0
100% upp till 1000kr + 250kr riskfritt spel
Omsättningskrav
6 x bonus
Min. odds
1.8
Sätt in 200kr speal för 800kr!
Omsättningskrav
7 x bonus
Min. odds
2.0
200% upp till 1000kr
Omsättningskrav
5 x bonus
Min. odds
1.4
500kr riskfritt spel!
Omsättningskrav
3 x bonus
Min. odds
1.8
100% upp till 1000 kr
Omsättningskrav
5 x bonus
Min. odds
1.5
100% upp till 1000kr
Omsättningskrav
8 x bonus
Min. odds
1.5
50% upp till 1500kr
Omsättningskrav
5 x bonus
Min. odds
1.9