Fotboll på TV & live stream

Sport
Tid
Event
Lördag 23 Februari
00:00
Bragantino-SP – Novorizontino-SP
Paulista A1
00:00
Comercial-RP – Olímpia FC-SP
Paulista A3
00:00
Barnechea – Puerto Montt
Primera B
00:45
Cerro Porteño – Nacional Asunción
Primera División Betsson 3.65 | 1.4 | 11.5
01:00
Bangu-RJ – Fluminense-RJ
Carioca
02:00
Universitario de Deportes – Molinos El Pirata
Primera División
02:00
CA Central Norte – Los Cachorros Salta
Torneo Regional Amateur
02:30
Avondale FC U20 – Port Melbourne U20
Ungdomsligor U23
03:00
Green Gully Cavaliers U20 – Heidelberg United U20
Ungdomsligor U23
03:15
Adelaide Raiders Reserves – Adelaide United Reserves
Reservligan
03:15
Campbelltown City Reserver – Adelaide Blue Eagles reserver
Reservligan
03:15
Para Hills Reserves – MetroStars Reserves
Reservligan
03:45
Moreton Bay Jets U20 – Eastern Suburbs U20
Ungdomsligor U23
05:00
Green Gully Cavaliers – Heidelberg United
NPL Victoria
05:00
Eastern Lions – Bulleen Lions
State Leagues
05:00
Langwarrin SC – Northcote City
State Leagues
05:00
Melbourne City FC U21 – Murray United
State Leagues
05:00
Moreland Zebras FC – North Geelong Warriors
State Leagues
05:00
Calder United SC – Alamein FC
State Leagues
05:00
Southern United – South Melbourne
State Leagues
05:15
Brunswick City – Werribee City FC
State Leagues
05:15
Avondale FC – Port Melbourne Sharks
NPL Victoria
05:15
Adelaide Comets Reserves – West Adelaide Reserves
Reservligan
05:15
Bayside United – Senior NTC
State Leagues
05:30
Adelaide Raiders – Adelaide United U21
NPL South Australia
05:30
Para Hills – MetroStars
NPL South Australia
05:30
Sturt Lions – Western Strikers
State Leagues
05:30
Adelaide Victory – Seaford Rangers
State Leagues
05:30
Modbury Jets – Noarlunga United
State Leagues
05:45
Albany Creek Reserves – Caboolture FC Reserves
Reservligan
06:00
University of Queensland Reserves – Grange Thistle Reserves
Reservligan
06:00
Manningham United Blues – Springvale White Eagles
State Leagues
06:00
Gold Coast United FC U20 – Brisbane City U20
Ungdomsligor U23
07:00
Acacia Ridge FC Reserves – The Gap Reserves
Reservligan
07:00
Bayside United Reserves – Brisbane Knights Reserves
Reservligan
07:00
Southport – Broadbeach United SC
State Leagues
07:00
Annerley FC Reserves – Virginia United Reserves
Reservligan
07:15
Adelaide City Reserver – Croydon Kings Reserves
Reservligan
07:15
Adelaide Olympic Reserves – South Adelaide Panthers Reserves
Reservligan
07:30
Adelaide Comets – West Adelaide
NPL South Australia Betsson 2.06 | 3.55 | 2.9
07:30
Southern District – Lee Man Warriors
Premier League
07:30
Wofoo Tai Po – Eastern Sports Club
Premier League
08:00
Albany Creek – Caboolture FC
State Leagues
08:00
University of Queensland – Grange Thistle
State Leagues
08:00
Western Pride FC – Queensland Lions
State Leagues
08:00
Free State Stars – Supersport United
Vänskapsmatcher
08:00
Free State Stars Reserves – Supersport United Reserves
Premier League Reserves
08:30
Geelong Galaxy – Box Hill United SC
State Leagues
09:00
Acacia Ridge FC – The Gap
State Leagues
09:15
Sarawak FA – Sabah FA
Premier League
09:30
Adelaide Olympic – South Adelaide
NPL South Australia Betsson 1.69 | 3.75 | 3.95
09:45
Ihoud Bnei Sakhnin U19 – Hapoel Hadera U19
Youth Cup U19
09:45
Maccabi Yaffo Kabilio U19 – Hapoel Ashkelon U19
Youth Cup U19
09:45
PDRM – Selangor United
Premier League
09:50
Hapoel Tel Aviv U19 – Hapoel Petach Tikva U19
Youth Cup U19
10:00
FC Metaloglobus Bucureşti – FC Argeş
10:00
ECU Joondalup SC – Rockingham City
NPL Western Australia
10:00
Floreat Athena SC – Cockburn City SC
NPL Western Australia
10:00
Redlands United U20 – Gold Coast Knights U20
Ungdomsligor U23
10:00
Panionios FC U19 – Panathinaikos FC Athens U19
Super League U19
10:00
Bnei Yehuda Tel Aviv U19 – Hapoel Natzrat Illit Emek U19
Youth Cup U19
10:00
NK Dugopolje U19 – Slaven Belupo U19
1. HNL League Juniori U19
10:00
NK Inter Zaprešić U19 – Nk Rudes U19
1. HNL League Juniori U19
10:00
Budapest Honvéd FC U19 – Ferencváros U19
1st Division U19
10:00
Puskás Akadémia U19 – Győri ETO FC U19
1st Division U19
10:00
Western Pride FC – Magpies Crusaders United
NPL Queensland
10:00
The Gap – Mitchelton
State Leagues
10:00
Saif SC – Abahani Chittagong
Premier League
10:00
Inter Bratislava – SK Líšeň
Vänskapsmatcher
10:00
AFC UTA Arad – ACS Dacia Unirea Brăila
Liga II
10:00
Beitar Tel Aviv Ramla U19 – Beitar Nes Tubruk U19
Youth Cup U19
10:00
Hapoel Mate Asher U19 – Hapoel Ramat Gan U19
Youth Cup U19
10:00
Maccabi Petah Tikva Asis David U19 – Maccabi Tel Aviv U19
Youth Cup U19
10:00
Cape Town City Reserves – Polokwane City Reserves
Premier League Reserves
10:00
Gençlerbirliği U21 – Umraniyespor U21
U21 Ligi
10:15
AEK Athens FC U19 – Apollon Smirnis U19
Super League U19
10:30
Ústí nad Labem – Dobrovice
Vänskapsmatcher
10:30
Livorno U19 – FC Crotone U19
Campionato Primavera U19
10:30
Hong Kong Pegasus – Kitchee
Premier League
10:30
Ataşehir Belediyespor – Fatih Vatan Spor
1. Futbol Ligi
10:30
Kirecburnu – Amed Sportif Faaliyetler
1. Futbol Ligi
11:00
Atalanta U19 – Cagliari U19
Campionato Primavera U19
11:00
Sassuolo U19 – Empoli U19
Campionato Primavera U19
11:00
Bayern München U19 – SC Freiburg U19
A
11:00
FC Ingolstadt U19 – Kaiserslautern U19
A
11:00
Karlsruher SC U19 – Stuttgarter Kickers U19
A
11:00
Mainz 05 U19 – 1. FC Nürnberg U19
A
11:00
Bayer Leverkusen U19 – Fortuna Düsseldorf U19
A
11:00
Bałtyk Gdynia – Olimpia Grudziądz
Vänskapsmatcher
11:00
FK Pardubice – Ústí nad Orlicí
Vänskapsmatcher
11:00
Hvidovre – Hellerup IK
Vänskapsmatcher
11:00
Gabala FK – Keşla FK
Premier League
11:00
Asteras Tripolis FC U19 – Atromitos Athens FC U19
Super League U19
11:00
KKS Czarni Sosnowiec – Medyk Konin
Ekstraklasa
11:00
Albirex Niigata FC – Home United
Charity Shield
11:00
MTK Budapest U19 – Diosgyori VTK U19
1st Division U19
11:00
Sanna Khanh Hoa – Hoang Anh Gia Lai
V
11:00
LKS Lodz – Sokół Aleksandrów Łódzki
Vänskapsmatcher
11:00
Salernitana U19 – Cremonese U19
Campionato Primavera U19
11:00
Dubnica – Lednicke Rovne
Vänskapsmatcher
11:00
FK Šećeranac-Ada – FK Sremčica
Vänskapsmatcher
11:00
Motor Lublin – Wisla Sandomierz
Vänskapsmatcher
11:00
Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice
Vänskapsmatcher
11:00
Rozwoj Katowice – Ruch Radzionków
Vänskapsmatcher
11:00
Slovan Galanta – FC Neded
Vänskapsmatcher
11:00
Xanthi FC U19 – Levadiakos FC U19
Super League U19
11:00
AmaZulu Reserves – Baroka Reserves
Premier League Reserves
11:30
Valencia – Athletic Club Bilbao
Superliga Femenina
11:30
Buyukcekmece Tepecikspor – Ergene Velimese Spor
3. Ligi
11:30
B.93 – Skovshoved IF
Vänskapsmatcher
11:30
Prostějov – ČSK Uherský Brod
Vänskapsmatcher
11:30
Åsane – Fyllingsdalen
Vänskapsmatcher
11:30
Cerro Porteño Reserver – Nacional Asuncion Reserver
Reserves League
11:30
Deportivo Capiata Reserver – River Plate Reserves
Reserves League
11:30
Sultanbeyli Belediyespor – Osmaniyespor
3. Ligi
11:45
Chainat FC – Suphanburi FC
Thai League 1
12:00
Atlético Madrid – Fundación Albacete
Superliga Femenina
12:00
Elche Ilicitano – CF La Nucía
Tercera División 6
12:00
Dynamo Dresden U19 – Carl Zeiss Jena U19
A
12:00
Hertha Berlin U19 – 1. FC Union Berlin U19
A
12:00
Werder Bremen U19 – VfL Wolfsburg U19
A
12:00
FK Jelgava – BFC Daugavpils
Vänskapsmatcher
12:00
Bayswater City – Armadale SC
NPL Western Australia
12:00
Perth Glory U21 – Balcatta
NPL Western Australia
12:00
Breiðablik – Vikingur Reykjavík
League Cup
12:00
NK Sesvete U19 – Lokomotiva Zagreb U19
1. HNL League Juniori U19
12:00
Academica de Coimbra U23 – Vitoria Setúbal U23
Liga Revelação U23
12:00
PTT Rayong FC – Nakhon Ratchasima
Thai League 1
12:00
Ayutthaya United – Police Tero
Thai League 2
12:00
Puszcza Niepołomice – GKS Jastrzębie
Vänskapsmatcher
12:00
Sandecja Nowy Sącz – Partizán Bardejov
Vänskapsmatcher
12:00
Sparta Rotterdam U19 – Vitesse Arnhem U19
Eredivisie U19
12:00
Posta Ranger FC – Ulinzi Stars
Premier League Betsson 2.5 | 2.85 | 2.75
12:00
Rijeka U19 – Hrvatski Dragovoljac U19
1. HNL League Juniori U19
12:00
SL Benfica Lisbon U23 – CD Aves U23
Liga Revelação U23
12:00
Vitória Guimarães U23 – Portimonense SC U23
Liga Revelação U23
12:00
Ruch Chorzow – Górnik Polkowice
Vänskapsmatcher
12:00
Tatran Prešov – FK Pohronie
Vänskapsmatcher
12:00
Kaizer Chiefs Reserves – Bloemfontein Celtic
Premier League Reserves
12:10
Tammeka Tartu II – Nõmme Kalju II
Vänskapsmatcher
12:45
KuPS U20 – FC Honka U20
A
13:00
Inter U19 – Fiorentina U19
Campionato Primavera U19
13:00
Niendorfer Tsv U19 – St. Pauli U19
A
13:00
Heidenheim U19 – Augsburg U19
A
13:00
Chrobry Głogów – Mieszko Gniezno
Vänskapsmatcher
13:00
FK MAS Táborsko – FK Varnsdorf
Vänskapsmatcher
13:00
Fremad Amager – Hillerød
Vänskapsmatcher
13:00
HamKam – Skeid Fotball
Vänskapsmatcher
13:00
MFK Chrudim – FK Baník Sokolov
Vänskapsmatcher
13:00
FC Mariupol – Olimpik Donetsk
Premier League Unibet 1.8 | 3.1 | 4.4
13:00
Atlético Huracán Reserves – Unión de Santa Fe Reserves
Reserves Leagues
13:00
CA Aldosivi Reserves – Gimnasia La Plata Reserves
Reserves Leagues
13:00
Independiente Reserves – Racing Club Reserves
Reserves Leagues
13:00
Odense BK U19 – Silkeborg IF U19
League U19
13:00
Buriram United – Chonburi FC
Thai League 1
13:00
Ha Noi T&T – Than Quang Ninh
V
13:00
FC Magdeburg U19 – Hannover 96 U19
A
13:00
FK Lokomotiva Beograd – FK Milutinac
Vänskapsmatcher
13:00
Stabaek – Tromsö
Vänskapsmatcher
13:00
Vrsac FK – Crvena Zvezda Mali Mokri Lug
Vänskapsmatcher
13:00
Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński
Vänskapsmatcher
13:00
Zbrojovka Brno – MFK Vyškov
Vänskapsmatcher
13:00
River Plate – San Lorenzo De Almagro
Femenino
13:00
Sportist Svoge – Chavdar Etropole
Regional Leagues
13:00
Bandari – Nzoia United
Premier League
13:00
Kakamega Homeboyz – Sofapaka FC
Premier League
13:00
Osijek U19 – Varaždin U19
1. HNL League Juniori U19
13:00
Zemun FK – FK Macva
Super Liga
13:00
Defensor Sporting U19 – Peñarol U19
Primera Division U19
13:00
Miramar U19 – Racing Club de Montevideo U19
Primera Division U19
13:00
Nacional de Montevideo U19 – Liverpool FC Montevideo U19
Primera Division U19
13:15
Arsenal – Manchester City
WSL Cup
13:15
Brabrand – Kjellerup
Vänskapsmatcher
13:30
Botev Galabovo – Strumska Slava
PFL 2
14:00
Livorno – Venezia
14:00
Cherno More Varna – Ludogorets Razgrad
14:00
Bayer Leverkusen – Borussia Mönchengladbach
14:00
Espanyol – Levante
Superliga Femenina
14:00
1. FFC Turbine Potsdam – SG Essen-Schönebeck
Bundesliga
14:00
1. FC Kaan-Marienborn – SV 1919 Straelen
Regionalliga West Betsson 2.4 | 3.15 | 2.5
14:00
Asil Lysi – Ethnikos Achnas
2nd Division
14:00
Dinamo Zagreb U19 – Istra 1961 U19
1. HNL League Juniori U19
14:00
CA Bizertin – AS Gabes
Ligue 1
14:00
AS Oued Ellil – AS Djerba
Ligue 2
14:00
Hamburger SV U19 – VfL Osnabrück U19
A
14:00
VfR Garching – Greuther Fürth II
Regionalliga Bayern Betsson 2.6 | 3.25 | 2.34
14:00
FK Pirmasens – Hoffenheim II
Regionalliga Südwest Betsson 2.55 | 3.25 | 2.32
14:00
Wuppertaler SV – Borussia Mönchengladbach II
Regionalliga West Betsson 2.07 | 3.2 | 3
14:00
Västerås SK FK – Carlstad United BK
Vänskapsmatcher
14:00
Elfsborg – IK Frej
Svenska Cupen
14:00
Johor Darul Takzim – Melaka United
Super League
14:00
Spartak Trnava – Dunajska Streda
Super Liga
14:00
ŽP Podbrezová – Ruzomberok
Super Liga
14:00
Samut Prakan City FC – Chiang Mai FC
Thai League 1
14:30
FK Jelgava – FK Trakai
Vänskapsmatcher
14:30
FK Krupa – FK Zvijezda 09
14:30
FK Tuzla City – FK Sarajevo
Premijer Liga
14:30
Ajman Club – Al Fujairah
Arabian Gulf League
14:30
Wacker Innsbruck II – LASK Juniors OÖ
Erste Liga
15:00
Metz – Paris FC
Ligue 2
15:00
Chennaiyin FC – Jamshedpur FC
Super League
15:00
Shabab Al Ordon – Al Salt
Premier League
15:00
KACM Marrakech – Moghreb Tétouan
Botola
15:00
SV Oberachern – 1. CfR Pforzheim
Oberliga Baden
15:00
FV Bad Vilbel – FSC Lohfelden
Oberliga Hessen
15:00
Wolfenbüttel – 1. FC Wunstorf
Oberliga Niedersachsen
15:00
Udinese – NK Radomlje
Vänskapsmatcher
15:00
NK Kurilovec – NK Novigrad
3. HNL League
15:00
NK Maksimir Zagreb – HNK Orijent 1919
3. HNL League
15:00
NK Opatija – NK Trnje
3. HNL League
15:00
NK Zagreb – NK Krk
3. HNL League
15:30
Borussia Dortmund – Bayer Leverkusen
15:30
Borussia M’gladbach – Wolfsburg
15:30
Hannover 96 – Eintracht Frankfurt
15:30
Mainz 05 – Schalke 04
Bundesliga
15:30
RB Leipzig – Hoffenheim
15:30
IJsselmeervogels – Jong Almere City
Tweede Divisie
15:30
Aberystwyth Town – Cardiff Met University
Premier League Betsson 2.95 | 3.8 | 2.05
15:30
Jong Sparta Rotterdam – FC Lienden
Tweede Divisie
15:30
Llandudno FC – Llanelli
Premier League
16:00
Arsenal – Southampton
Premier League Unibet 1.5 | 4.6 | 6.75
16:00
Chelsea – Brighton
Premier League
16:00
Manchester U – Liverpool
Premier League Unibet 3.1 | 3.5 | 2.38
16:00
Nottingham – Derby County
The Championship Unibet 2.55 | 3.25 | 2.95
16:00
Luton Town – Coventry City
16:00
Celtic – Motherwell
Scottish Premiership
16:00
Hamilton Academical – Rangers FC
Scottish Premiership
16:00
MFK Karviná – Teplice
First League Unibet 2.3 | 3.25 | 3
16:00
Opava – Viktoria Plzen
16:00
Slavia Prag – Slovácko
First League
16:00
Slovan Liberec – Dukla Praha
First League Unibet 1.44 | 4 | 6.5
16:00
Sparta Prag – Banik Ostrava
First League Unibet 1.55 | 3.7 | 6
16:00
Chorley – Ashton United
Nationella Ligan Norra Betsson 1.16 | 6 | 11.5
16:00
Halifax Town – Havant & Waterlooville
Nationella Ligan Unibet 2.1 | 3.35 | 3.25
16:00
Granada CF B – Sevilla Atlético
Segunda B
16:00
Brechin City – Stranraer
16:00
JSM Béjaïa – Paradou Ac
Cup
16:00
Everton de Viña del Mar – Union La Calera
Primera
16:00
SCD Durango – CD Vitoria
Segunda B
16:00
CSKA Moskva – Ufa
Vänskapsmatcher
16:00
Inverness CT – Greenock Morton
Championship
16:00
Queen of the South – Alloa Athletic
Championship
16:15
Leiknir Reykjavík – Thór Akureyri
League Cup
16:30
Deportivo La Coruña B – Guijuelo
Segunda B
16:30
Austria Lustenau – Austria Klagenfurt
17:00
ACS Sepsi OSK Sfântul Gheorghe – Viitorul Constanța
17:00
Concordia Chiajna – SC FC Voluntari SA
17:00
Dunărea Călărași – Dynamo Bukarest
17:00
FC Botoşani – Gaz Metan Mediaş
17:00
FCSB – CS U Craiova
17:00
Hartberg – St. Pölten
17:00
Mattersburg – Sturm Graz
17:00
RZ Pellets WAC – Rheindorf Altach
17:00
Rapid Wien – Red Bull Salzburg
17:00
Budapest Honvéd FC – MTK Budapest FC
17:00
Villarreal B – CF Peralada
Segunda B
17:00
Ismaily SC – CS Constantine
CAF Champions League
17:00
Radnik Surdulica – Red Star Belgrade
Super Liga
17:00
Ourense CF – CD Boiro
Tercera División 1
17:00
Kristiansund BK – Brann
Vänskapsmatcher
17:00
Grindavik – Magni
League Cup
17:00
FC Rapperswil-Jona – FC Schaffhausen
Challenge League Betsson 2.65 | 3.25 | 2.34
17:10
Al Rayyan – Al Sadd
Qatar Stars League
17:30
CD Buzanada – UD Las Palmas C
Tercera División 12
17:30
Burlades – Beti Kozkor KE
Tercera División 15
17:30
Al-Faisaly – Al Ramtha
Premier League
17:30
Kriens – Servette
Challenge League
18:00
Bologna – Juventus
18:00
Cracovia Kraków – Jagiellonia Białystok
18:00
Miedź Legnica – Wisła Płock
18:00
Slask Wroclaw – Zaglebie Lubin
18:00
Milan – Empoli
18:00
Arenas Club de Getxo – Sporting de Gijón B
Segunda B
18:00
Santfeliuenc FC – CF Pobla de Mafumet
Tercera División 5
18:00
Marseille Endoume – RC Grasse
National 2 Grupp A
18:00
Vendée Les Herbiers – Bergerac Perigord FC
National 2 Grupp B
18:00
Le Havre II – Nantes 2
National 2 Grupp C
18:00
Poissy – Athletic Club de Boulogne-Billancourt
National 2 Grupp C
18:00
Jong Vitesse – Katwijk
Tweede Divisie
18:00
CSD Dorados de Sinaloa II – CD Nuevo Chimalhaucan
Liga Premier
18:30
Everton – Manchester City
Premier League Betsson 1.74 | 3.35 | 4.1
18:30
Everton – Manchester City
Premier League
18:30
AEK Aten – Apollon Smyrnis
Grekiska ligan
18:30
CD Constancia de Inca – RCD Mallorca B
Tercera División 11
18:30
Valdelacalzada – Extremadura UD B
Tercera División 14
18:30
ASC 09 Dortmund – FC Brünninghausen
Oberliga Westfalen
18:30
Club Necaxa U20 – Club Tijuana U20
League U20
18:30
Valadares Gaia FC – Clube Albergaria
Campeonato Nacional
18:30
Chiasso – Winterthur
Challenge League Unibet 3.9 | 3.75 | 1.73
18:30
CD Laredo – SD Torina
Tercera División 3
19:00
Racing Santander – Barakaldo
Segunda B
19:00
Neuchâtel Xamax – Basel
Super League
19:00
Santo André-SP – São Bernardo-SP
Paulista B
19:00
Votuporanguense-SP – Água Santa-SP
Paulista B
19:00
CF Pachuca U20 – Chivas Guadalajara U20
League U20
19:00
Monarcas Morelia Premier – Correcaminos Uat II
Liga Premier
19:00
Partizan Belgrad – Proleter Novi Sad
Super Liga
19:30
Real Madrid Castilla – Valladolid B
Segunda B
19:30
Sociedade Esportiva Santa Maria – Ceilândia-DF
Brasiliense
19:30
Tupi-MG – CA Patrocinense
Mineiro
19:30
Guarani-SP – São Caetano-SP
Paulista A1
20:00
Dijon – Saint-Étienne
20:00
Monaco – Lyon
20:00
Nantes – Bordeaux
20:00
Rennes – Marseille
20:00
Strasbourg – Lille
20:00
Horizonte-CE – FC Atlético-CE
Cearense
20:30
KV Mechelen – Union Saint-Gilloise
Proximus League Unibet 1.55 | 3.9 | 5.75
20:30
América-RJ – Goytacaz-RJ
Carioca
21:00
Botafogo-PB – Esporte de Patos
Paraibano
21:00
Capivariano-SP – Noroeste-SP
Paulista A3
21:00
CSD Comunicaciones II – Achuapa FC
Primera Division de Ascenso
22:00
Bogotá FC – Llaneros F.C.
Primera B
22:00
Boyacá Chicó – Deportivo Pereira
Primera B
22:00
Cortuluá – Fortaleza FC
Primera B
22:00
Leones FC – Barranquilla FC
Primera B
22:00
Orsomarso – Valledupar FC
Primera B
22:00
Real Cartagena – Deportes Quindío
Primera B
22:00
Real Santander – Tigres FC
Primera B
22:00
Universitario de Popayán – Atlético FC Cali
Primera B
22:00
Canoneros Marina – CD Cuautla
Liga Premier
22:00
Deportivo Gladiadores – Mineros de Zacatecas II
Liga Premier
22:00
Real Zamora – Inter Playa del Carmen
Liga Premier
23:00
La Equidad Seguros – Millonarios FC
Liga Águila Unibet 3.2 | 2.8 | 2.4
Inga gratisstreams tillgängliga
Sport
Tid
Event
Söndag 24 Februari
00:00
Aston Villa FC – SAP FC
Premier Division
00:00
Paradise SC – Ellerton FC
Premier League
00:00
Peñarol Montevideo – Rampla Juniors
Primera División
03:00
Xelaju MC – Deportivo Guastatoya
Liga Nacional
03:00
Reboceros de La Piedad – Deportivo Toluca FC Premier
Liga Premier
04:00
Club Necaxa – Club Tijuana
Liga MX
05:00
Los Angeles Galaxy – Colorado Rapids
Vänskapsmatcher
05:00
St. Albans Saints SC – Moreland City
State Leagues
05:00
Hume City U20 – Oakleigh Cannons FC U20
Ungdomsligor U23
05:00
Melbourne Knights U20 – Altona Magic SC U20
Ungdomsligor U23
05:00
Sunshine Coast Fire U20 – Brisbane Roar FC U20
Ungdomsligor U23
06:00
Taringa Rovers reserver – North Pine Reserves
Reservligan
06:30
SWQ Thunder – Souths United NPL
State Leagues
06:30
Resources Capital – Hong Kong FC
1st Division
06:30
Shatin – Hong Kong Rangers
1st Division
07:00
Sunshine Coast FC – Brisbane Roar U21
NPL Queensland
07:00
Geelong SC – Melbourne Victory U21
State Leagues
07:00
Gold Coast United – Brisbane Roar NTC
State Leagues
07:00
Brisbane Strikers U20 – Peninsula Power U20
Ungdomsligor U23
08:00
Rockdale City Suns – Wollongong Wolves
Vänskapsmatcher
08:00
Springfield United – Logan Village FC
State Leagues
08:00
Taringa Rovers – North Pine
State Leagues
08:00
Olympic FC Brisbane U20 – SWQ Thunder U20
Ungdomsligor U23
08:15
Capalaba – Sunshine Coast FC
State Leagues
08:30
Double Flower FA – Happy Valley AA
1st Division
08:30
Mutual FC – Dreams Metro Gallery FC
1st Division
08:30
Södra Kina – Citizen AA
1st Division
08:30
Wing Yee – Eastern District SA
1st Division
08:30
Wong Tai Sin – Central & Western
1st Division
08:35
Western Sydney Wanderers – Perth Glory
A
09:00
Blacktown City FC – Sydney Olympic
Vänskapsmatcher
09:00
Olympic FC Brisbane – SWQ Thunder
NPL Queensland
10:00
Chievo U19 – Juventus U19
Campionato Primavera U19
10:00
Palermo U19 – Roma U19
Campionato Primavera U19
10:00
Pandurii Târgu Jiu – Petrolul Ploieşti
10:00
Lefkothea Nicosia – Champions Ypsona
1st Division
10:00
Galatasaray A.Ş. U21 – Akhisar Belediyespor U21
U21 Ligi
10:00
Kardemir Karabukspor U21 – Elaziğspor U21
U21 Ligi
10:00
MKE Ankaragucu U21 – Büyükşehir Belediye Erzurumspor U21
U21 Ligi
10:15
Viktoria Zizkov – České Budějovice
Vänskapsmatcher
10:15
Dukla Prague U21 – České Budějovice U21
Juniorska liga U21
10:20
Pohja-Tallinna JK Volta – Vändra JK Vaprus
Vänskapsmatcher
10:30
Yuen Long – Guangzhou R&F
Premier League
10:30
Mladá Boleslav U21 – Příbram U21
Juniorska liga U21
11:00
Don Benito – Melilla
Segunda B
11:00
Maritim – UD Aldaia CF
Segunda División Feminina
11:00
1 FC Cologne – 1. FFC Turbine Potsdam II
2. Bundesliga
11:00
Bochum U19 – 1. FC Köln U19
A
11:00
Schalke 04 U19 – Alemannia Aachen U19
A
11:00
AS Nancy U19 – Le Puy Football 43 Auvergne U19
Championnat National U19
11:00
Greuther Fürth II – ATSV Erlangen
Vänskapsmatcher
11:00
Olympiakos Piraeus U19 – OFI Crete FC U19
Super League U19
11:00
Hradec Kralove U21 – Viktoria Plzeň U21
Juniorska liga U21
11:00
Da Nang – Viettel FC
V
11:30
CDEF Logrono – Sevilla
Superliga Femenina
11:30
Real Sociedad – Madrid CFF
Superliga Femenina
11:30
Sevilla C – Conil CF
Tercera División 10
11:30
AD San Juan de Mozarrifar – CF Calamocha
Tercera División 17
11:30
CD Tarancon – Albacete Balompié B
Tercera División 18
11:30
Club Portugalete – Sodupe UC
Tercera División 4
11:30
Club Atletico de Pinto – CF San Agustín del Guadalix
Tercera División 7
11:30
RCD Carabanchel – SAD Villaverde San Andrés
Tercera División 7
11:30
Toulouse U19 – Le Havre U19
Coupe Gambardella
11:30
Kardemir D.Ç. Karabükspor – Elaziğspor
1. Lig
12:00
Atlético Madrid B – CF Internacional de Madrid
Segunda B
12:00
S.S. Reyes – CF Salmantino
Segunda B
12:00
UD Las Palmas B – Celta Vigo B
Segunda B
12:00
Unionistas de Salamanca CF – CDA Navalcarnero
Segunda B
12:00
Real Oviedo B – Tudelano
Segunda B
12:00
At. Baleares – FC Barcelona B
Segunda B
12:00
Jumilla CF – Recreativo de Huelva
Segunda B
12:00
UCAM Murcia CF – UD Almeria B
Segunda B
12:00
La Hoya Lorca CF – SFC Minerva
Tercera División 13
12:00
CA Osasuna B – Cantolagua
Tercera División 15
12:00
CD Covadonga – Club Siero
Tercera División 2
12:00
Club San Ignacio – CD Santurtzi
Tercera División 4
12:00
AE Prat – FC Santboia
Tercera División 5
12:00
CE Europa – Terrassa Olimpica 2010
Tercera División 5
12:00
FC Vilafranca – FC Ascó
Tercera División 5
12:00
UA Horta – UE Llagostera
Tercera División 5
12:00
UE Castelldefels – CP San Cristobal
Tercera División 5
12:00
SD Atletico Tordesillas – Atlético Astorga
Tercera División 8
12:00
Atarfe Industrial CF – Linares Deportivo
Tercera División 9
12:00
Ullern – Moss
Vänskapsmatcher
12:00
Muang Thong United – Prachuap FC
Thai League 1
12:00
Sukhothai FC – Bangkok United
Thai League 1
12:00
Air Force Central – Nong Bua Pitchaya
Thai League 2
12:00
Bangkok Glass FC – Khonkaen FC
Thai League 2
12:10
Rakvere JK Tarvas – Tallinna JK Legion
Vänskapsmatcher
12:15
Sporting de Huelva – Rayo Vallecano
Superliga Femenina
12:15
Polvorin FC – CD Barco
Tercera División 1
12:15
Jerez CF – Racing Valverdeño
Tercera División 14
12:15
CD Alhaurino – CD Rincon
Tercera División 9
12:30
Silva SD – Racing Club Ferrol
Tercera División 1
13:00
Tenerife B – CF Union Viera
Tercera División 12
13:00
Bayern München II – FC Ingolstadt 04 II
Regionalliga Bayern
13:00
Tours U19 – RC Strasbourg U19
Coupe Gambardella
13:00
River Plate Reserves – San Martín de Tucumán B
Reserves Leagues
13:00
Portuguesa Santista-SP – Juventus-SP
Paulista B
13:00
TP Ho Chi Minh FC – Hai Phong
V
13:15
Hamilton Academical – Rangers FC
Scottish Premiership
13:30
Jahn Regensburg – Hamburg
2. Bundesliga Unibet 3.1 | 3.25 | 2.3
13:30
FC Viktoria 1889 Berlin – Hertha Berlin II
Regionalliga Nordost
13:30
Rot-Weiß Erfurt – Berlin Ankaraspor
Regionalliga Nordost Betsson 2.14 | 3.25 | 2.95
14:00
Bournemouth Reserver – Liverpool Reserver
Premier League Cup
14:00
Derby County Reserver – Bristol City Reserver
Premier League Cup
14:00
Hoffenheim – Bayern München
Bundesliga
14:00
Germania Egestorf-Langreder – VfB Oldenburg
Regionalliga Nord Betsson 2.4 | 3.2 | 2.5
14:00
Holstein Kiel II – TSV Havelse
Regionalliga Nord Betsson 1.57 | 4 | 4.2
14:00
St. Pauli II – Lupo Martini Wolfsburg
Regionalliga Nord
14:00
VfL Oldenburg – Lüneburger SK Hansa
Regionalliga Nord Betsson 3.1 | 3.4 | 1.96
14:00
VfB Stuttgart II – Elversberg
Regionalliga Südwest
14:00
Viborg FF – Skive
Vänskapsmatcher
14:00
Taboão da Serra-SP – Monte Azul-SP
Paulista A3
14:00
Apollon Makrihoriou – Olympiakos Volos
Gamma Ethniki
14:00
Aris Avatou – Nestos Chrisoupolis
Gamma Ethniki
14:00
Diagoras Vrachneikon – Asteras Amaliados
Gamma Ethniki
14:00
Ethnikos Pireaus – AEEK Inka
Gamma Ethniki
14:00
Mandraikos – PS PAE Kalamata
Gamma Ethniki
14:00
Thiella Rafinas – Diagoras Rhodes
Gamma Ethniki
14:00
Gor Mahia FC – Hussein Dey
CAF Confederations Cup
14:00
Nkana FC – Asante Kotoko
CAF Confederations Cup
14:00
Hajduk Split U19 – NK Zagreb U19
1. HNL League Juniori U19
14:00
Sūduva Marijampolė – Žalgiris Vilnius
Supercupen
14:00
Negeri Sembilan FA – Penang FA
Premier League
14:00
UiTM FC – Johor Darul Takzim B
Premier League
14:00
Pahang FA – Selangor FA
Super League
14:00
Rad Belgrad – Dinamo Vranje
Super Liga
14:00
Jablonec U21 – Bohemians 1905 U21
Juniorska liga U21
14:00
Třinec U21 – Karvina U21
Juniorska liga U21
14:00
CS Hammam-Lif – JS Kairouanaise
Ligue 1
14:00
Stade Gabesien – Stade Tunisien
Ligue 1
14:00
Balmazújváros FC – Budaörsi SC
NB 2
14:00
Budafoki MTE-Újbuda – Csakvar TK
NB 2
14:00
Györi ETO FC – BFC Siófok
NB 2
14:00
Nyíregyháza Spartacus – Monori SE
NB 2
14:00
Soroksár – Gyirmot
NB 2
14:00
Vác FC – MTE 1904 Mosonmagyaróvár
NB 2
14:30
Anderlecht – Club Brugge
Jupiler Pro League Unibet 2.7 | 3.45 | 2.55
14:30
Cape Town City FC – Maritzburg United
SA Premier Soccer League Unibet 1.65 | 3.05 | 6
14:30
Pro Piacenza – Novara
Serie C Girone A
14:30
Pro Vercelli – Pisa
Serie C Girone A Betsson 1.86 | 3.05 | 4.05
14:30
Virtus Entella – Piacenza
Serie C Girone A Betsson 2.07 | 2.9 | 3.5
14:30
Catanzaro – Monopoli
Serie C Girone C Betsson 1.78 | 3.1 | 4.35
14:30
Rende – Virtus Francavilla
Serie C Girone C Betsson 2.23 | 2.85 | 3.15
14:30
Trapani – SS Cavese 1919
Serie C Girone C Betsson 1.52 | 3.45 | 6
14:30
ASD Adrense 1909 – Cliverghe Mazzano
Serie D
14:30
Bari – Acireale
Serie D
14:30
Francavilla – Avezzano Calcio
Serie D
14:30
Pomigliano – Fidelis Andria
Serie D
14:30
SSCD Granata 1924 – ASD Gelbison Vallo della Lucania
Serie D
14:30
Santarcangelo – Giulianova
Serie D
14:30
Virtus Bergamo – Villafranca
Serie D
14:30
SpVgg Blau-Weiss 1890 Berlin – Strausberg
Oberliga NOFV
14:30
OSC Lille U19 – Beziers U19
Coupe Gambardella
14:30
Olympique Lyonnais U19 – LB Chateauroux U19
Coupe Gambardella
14:30
Saint-Etienne U19 – Nantes U19
Coupe Gambardella
14:30
FK Radnik Bijeljina – Željezničar Sarajevo
14:30
Uthongathi – Royal Eagles FC
1st Division
15:00
Lazio – Udinese
Série A
15:00
Milan – Empoli
15:00
FC Köpenhamn – Vendsyssel FF
15:00
Vejle Boldklub – FC Nordsjälland
15:00
Ålborg – SönderjyskE
15:00
Everton Reserver – Sheffield U Reserver
Premier League Cup
15:00
Juve Stabia – Reggina
Serie C Girone C Betsson 1.56 | 3.35 | 5.6
15:00
Taranto – Citta di Fasano
Serie D
15:00
VfL Alfter – SV Deutz 05
Oberliga Mittelrhein
15:00
SSVg Velbert – 1. FC Bocholt
Oberliga Niederrhein
15:00
SV Germania Ratingen – VfB Homberg
Oberliga Niederrhein
15:00
Schwarz-Weiß Essen – Sportfreunde Baumberg
Oberliga Niederrhein
15:00
TSV Meerbusch – TuRU Düsseldorf
Oberliga Niederrhein
15:00
Holzwickeder SC – Sportfreunde Siegen
Oberliga Westfalen
15:00
Fortuna Düsseldorf II – Borussia Dortmund II
Regionalliga West
15:00
Kristiansund BK – Hödd
Vänskapsmatcher
15:00
Vitkovice – Slávia Kroměříž
Vänskapsmatcher
15:00
RFC de Liege – FCV Dender EH
Eerste Klasse Amateurs
15:00
Tupynambas – Guarani-MG
Mineiro
15:00
El Gounah – Al Ahly Cairo
Premier League
15:00
Pune City – Delhi Dynamos
Super League
15:00
Croatia Zmijavci – RNK Split
3. HNL League
15:00
NK Urania Baška Voda – Zagora
3. HNL League
15:00
Nk Croatia Zmijavci – RNK Split
3. HNL League
15:00
FC Rapid Mansfeldia Hamm – FC Una Strassen
National Division
15:00
Wydad AC Casablanca – Rapide Oued Zem
15:15
Blau-Weiss Friesdorf – FC Hürth
Oberliga Mittelrhein
15:30
Sumgayit FK – Zira IK
Premier League
15:50
Kohtla-Järve JK Järve – FC Nõmme United
Vänskapsmatcher
16:00
Alavés – Celta Vigo
16:00
Athletic Bilbao – Eibar
16:00
Espanyol – Huesca
16:00
Getafe – Rayo Vallecano
La liga
16:00
Girona FC – Real Sociedad
16:00
Sevilla – FC Barcelona
La liga
16:00
Albacete Balompié – Real Oviedo
La Liga 2
16:00
Alcorcón – UD Las Palmas
La Liga 2
16:00
Gimnàstic de Tarragona – Cadiz
16:00
Granada CF – Reus Deportiu
La Liga 2
16:00
Osasuna – Real Zaragoza
La Liga 2
16:00
Teneriffa – Mallorca
La Liga 2
16:00
UD Almeria – Córdoba CF
La Liga 2
16:00
Romford – Canvey Island
Isthmian League Division One
16:00
CF Pozuelo de Alacron – CD Tacon
Segunda División Feminina
16:00
Victoria CF – Victoria FC
Segunda División Feminina
16:00
CD Leganes B – CD Vicalvaro
Tercera División 7
16:00
CD Numancia B – UD Santa Marta
Tercera División 8
16:00
Lugano – Young Boys
Super League
16:00
Thun – Grasshoppers
Super League
16:00
FC Vorskla Poltava – Karpaty Lviv
Premier League Betsson 2 | 3 | 3.85
16:00
Lincoln Red IMPS FC – Mons Calpe SC
Premier Division
16:00
Esteghlal Tehran FC – Zob Ahan
Pro League
16:00
CS Fola Esch – US Mondorf-les-Bains
National Division
16:00
FC Differdange 03 – F91 Dudelange
National Division
16:00
Hibernians FC Paola – Valletta FC
FA Trophy
16:00
Pumas UNAM U20 – Club León U20
League U20
16:00
AR São Martinho – Maria da Fonte
Campeonato de Portugal
16:00
Cac. Taipas – Vizela
Campeonato de Portugal
16:00
Chaves B – CA Felgueiras
Campeonato de Portugal
16:00
Coimbroes – Cesarense
Campeonato de Portugal
16:00
F.C. Pedras Rubras – Lusitania Lourosa
Campeonato de Portugal
16:00
Gafanha – Leça Fc
Campeonato de Portugal
16:00
Gil Vicente – Mirandela
Campeonato de Portugal
16:00
Gondomar SC – Cinfães
Campeonato de Portugal
16:00
Limianos – Pedras Salgadas
Campeonato de Portugal
16:00
Lusitano Vildemoinhos – Amarante
Campeonato de Portugal
16:00
Olímpico Do Montijo – Redondense FC
Campeonato de Portugal
16:00
Oriental – CF Os Armacenenses
Campeonato de Portugal
16:00
Pinhalnovense – 1° Dezembro
Campeonato de Portugal
16:00
Real Sport Clube – Moura
Campeonato de Portugal
16:00
Sacavenense – SC Ideal
Campeonato de Portugal
16:00
Sanjoanense – Paredes
Campeonato de Portugal
16:00
Trofense – Fafe
Campeonato de Portugal
16:00
União Leiria – Fatima
Campeonato de Portugal
16:00
Vaduz – Aarau
Challenge League
16:30
Valencia Mestalla – Lleida Esportiu
Segunda B
16:30
CF Soller – UD Poblense
Tercera División 11
16:30
UCAM Murcia B – CD Algar
Tercera División 13
16:30
CP Calasancio – SD Oyonesa
Tercera División 16
16:30
CDJ Tamarite – SD Tarazona
Tercera División 17
16:30
Utebo CF – Real Zaragoza B
Tercera División 17
16:30
Potenza – ASD Sicula Leonzio
Serie C Girone C Betsson 1.82 | 2.95 | 4.45
17:00
Benfica – Chaves
Primeira Liga Unibet 1.13 | 7.5 | 15
17:00
Marítimo Funchal – Sporting Lissabon
Primeira Liga Unibet 4.6 | 3.45 | 1.75
17:00
Cultural Leonesa – AD Union Adarve
Segunda B
17:00
Pontevedra – Fuenlabrada
Segunda B
17:00
Rapido de Bouzas – Ponferradina
Segunda B
17:00
CD Izarra – UP Langreo
Segunda B
17:00
Gernika – RS Gimnástica de Torrelavega
Segunda B
17:00
Badalona – UE Olot
Segunda B
17:00
Teruel – Alcoyano
Segunda B
17:00
FC Cartagena – Málaga CF B
Segunda B
17:00
San Fernando CD – Real Murcia
Segunda B
17:00
Talavera – Villanovense
Segunda B
17:00
Moralo CP – CD Coria
Tercera División 14
17:00
Club Haro Deportivo – CD Pradejón
Tercera División 16
17:00
Club Marino de Luanco – CD Llanes
Tercera División 2
17:00
UD Escobedo – SD Revilla
Tercera División 3
17:00
Silla CF – Club Atlético Saguntino
Tercera División 6
17:00
UD Alzira – Crevillente Deportivo
Tercera División 6
17:00
UD Ciudad de Torredonjimeno – Loja CD
Tercera División 9
17:00
FC Rostov – FC Krasnodar
Cup
17:00
Široki Brijeg – Zrinjski Mostar
Premijer Liga Betsson 2.5 | 3.1 | 2.65
17:00
Al-Zamalek – Atlético Petróleos de Luanda
CAF Confederations Cup
17:00
CS Sfaxien – Salitas FC
CAF Confederations Cup
17:00
Raja Casablanca – Renaissance Sportive De Berkane
CAF Confederations Cup
17:00
Zesco United – Al Hilal Omdurman
CAF Confederations Cup
17:00
S.C. Praiense – Olhanense
Campeonato de Portugal
17:00
União Madeira – Penalva Castelo
Campeonato de Portugal
17:15
Ontinyent CF – UB Conquense
Segunda B
17:30
UD Los Barrios – Cadiz CF B
Tercera División 10
17:30
Zamora CF – CD Burgos Promesas 2000
Tercera División 8
17:30
Universitario de Popayán – Atlético FC Cali
Primera B
17:30
Krsko Posavlje – Olimpija Ljubljana
Prva Liga
18:00
Lamia 1964 – Larissa
Grekiska ligan
18:00
Real Sociedad B – Real Unión
Segunda B
18:00
Cornellà – CD Castellon
Segunda B
18:00
SD Casablanca – AD Anaza
Segunda División Feminina
18:00
Sestao River Club – SD San Pedro
Tercera División 4
18:00
AD Municipal Santa Ana – ADR Jicaral
Liga de Ascenso
18:00
Deportivo Cartagena – Guanacasteca
Liga de Ascenso
18:00
CS Cartaginés – Municipal Grecia
Primera División
18:00
Pyramids FC – Al-Mokawloon Al-Arab
Premier League
18:00
Deportivo Sanarate FC – CSD Municipal
Liga Nacional
18:00
Deportivo Reu – Deportivo Nueva Concepcion
Primera Division de Ascenso
18:00
Mictlán – Universidad SC
Primera Division de Ascenso
18:00
Hapoel Ironi Kiryat Shmona – Ashdod
Ligat Ha'Al
18:00
Santos Laguna U20 – Deportivo Toluca FC U20
League U20
18:00
Atlas – Monarcas Morelia
Liga MX Femenil
18:00
Club Necaxa Premier – Loros Universidad
Liga Premier
18:00
Kaposvári Rákóczi FC – Zalaegerszegi TE
NB 2
18:30
PAOK Thessaloniki – Aris Thessaloniki
Grekiska ligan
19:00
Alanyaspor – Kasımpaşa
Süper Lig Unibet 1.7 | 4 | 4
19:00
Beşiktaş A.Ş. – Fenerbahce
19:00
Göztepe A.Ş. – Trabzonspor A.Ş.
19:00
Sivasspor – Antalyaspor A.Ş.
19:00
Çaykur Rizespor – Yeni Malatyaspor
19:00
İstanbul Başakşehir – Bursaspor
19:00
Apollon Smyrnis – PAOK Thessaloniki
Grekiska ligan
19:00
Larissa – Skoda Xanthi
Grekiska ligan Betsson 2.22 | 2.85 | 3.6
19:00
Levadiakos – Panetolikos Agrinio
Grekiska ligan
19:00
Olympiakos Piraeus – OFI Kreta
Grekiska ligan
19:00
PAS Giannina – Atromitos Athens
Grekiska ligan
19:00
Coimbra EC U20 – FC Betinense
Mineiro 2
19:00
Portuguesa-SP – Penapolense-SP
Paulista B
19:00
Deportivo Malacateco – Petapa
Liga Nacional
19:00